מה זה רייקי?

המילה "רייקי" מבוטאת רֵיי-קִי. ריי משמעה "אוניברסלי" ומתייחסת גם לממד הרוחני ולנפש. קי מתורגמת כאנרגיית כוח החיים החיונית שזורמת דרך כל מה שחי. שני התווים היפניים הללו ביחד, מציגים את המושג "אנרגיית כוח חיים אוניברסאלית".

רייקי איננו דת. אין בו דוקטרינות, אמונות או סתירות לחוקים האוניברסאליים של תודעה ואהבה. לא משנה היכן האדם יכול להיות, הרייקי יתאים לאמץ את נקודת המרכז הפילוסופית שלהם ויוסיף לה את הנוכחות האלוקית.

רייקי תמיד נוכח, אבל אנחנו לא מודעים לכך עד שייצור הקשר באמצעות אימונים וכוונונים. לאחר מכן, ניתן לקבלו ולהמירו לאנרגיית ריפוי בכל עת.

ברגע שאדם מכוון לרייקי באמצעות חניכות, הם מקושרים באופן קבוע ללא צורך בשינוי תודעתי של הנפש, לא באמצעות מדיטציה, תפילה או הדמיה. יוזמות אלה פותחות מרכזים פנימיים מסוימים של הגוף, כך שהאנרגיה יכולה להיות מתועלת בקלות ובבטיחות.

פשוט הנחת ידיים על עצמך, או על אדם אחר, מאפשרת לאנרגיה לזרום דרך הפרט. הוא ממלא את גופו של ערוץ הרייקי תחילה ואז זורם החוצה דרך ידי הערוץ אל האדם המקבל את הריפוי.

אנרגיית הרייקי מגיעה מכוח האל והיא אנרגיית ריפוי חזקה במיוחד. זו אחת הצורות הבודדות של ריפוי שניתן להשתמש בהן כדי לרפא את עצמך.

רייקי מזרז את תהליך הריפוי, ומספק מקור להחזרת אנרגיה בזמן שחולים, בטיפול רפואי או בהחלמה.
רייקי הוא צורת אנרגיה טהורה. כאשר זה משולב עם הרצון הכנה של היללה שמוכנים לבצע ניקוי בתוך תודעתם הרגשית והרוחנית, יכול להתרחש ריפוי מוחלט. עלינו לזכור תמיד כי האנרגיה של כוח האל היא ניטרלית וממתינה להעצמה החיובית והיצרנית על ידי החולה. לערוץ הרייקי יש חלק אינסטרומנטלי בשינוי הטרנספורמציה, ובכל זאת, בסופו של דבר, על החולה להראות הרמוניה ואיזון בחייהם.

ערוץ הרייקי הוא מכשיר ואסור לו לאפשר ל"אגו / רצון "לרצות את הלה טוב. ערוץ הרייקי חייב להיות כלי ברור שדרכו אנרגיית הריפוי זורמת. זה מאפשר למטרת הנשמה הגבוהה ביותר להיות תוצאת הריפוי.

רייקי הוא כלי לשימוש בכל רגע, בכל זמן ובכל מקום לשחרור מתחים במקום, להקלה על כאבים ואנרגיה מהירה. בקיצור, רייקי היא טכניקה הוליסטית לעזרה עצמית להפניית אנרגיית חיים טבעית. אין צורך בסביבה או בציוד מיוחד, והגיל לא משנה. על ידי ביצוע צעדים שמלמד מאסטר / מורה רייקי מאומן, כל אחד מסוגל לכוון את "אנרגיית האור" של הרייקי לענות על הצרכים האישיים.

רייקי לא יכול לפגוע באף אחד. זה לא הורס, אלא בונה ומגן. זה יהיה חיוני לכל צורות החיים … צמחים, בעלי חיים, דגים, ציפורים ובני אדם … מתינוקות ועד זקנה, וזה יכול רק לעשות טוב.

כמה מילים על כוונה

כוונה יוצרת את המרחב בו יכול להתרחש ריפוי. 

ריפוי עצמי הוא הדבר הראשון שקורה. כשאתם יוצרים מרחב וזמן כדי לרפא את עצמכם, הכוונה שלכם תהיה להיות לכיוון חיובי וטוב והמציאות הפיזית תעקוב אחרי הכוונה. אתם מבקשים ממערכות הגוף / הנפש / הרוח שלכם להיות מאוזנת, להסיר מחסומים שאוחסנו. ראשית תלמדו להשתמש בידיים שלכם כדי למקד את אנרגיית הריפוי בגופכם ולהשתמש בסמלים כדי להקל על החיבור לאנרגיית כוח החיים האוניברסלית ולנשימה כדי להכניס אותכם לזרימה של אותה אנרגיה. ככל שהריפוי שלכם מתקדם וקצב הרטט שלכם מתחיל לעלות, יכולתכם לרפא אחרים גדלה באופן טבעי. תבינו, היכולת לרפא היא באמת רק תוצר לוואי נפלא של אותו רטט רוחני.